1. Goldsaver
  2. Knowledge Base
  3. Artykuły blogowe
  4. Goldsaver partnerem Panthers Wrocław!

Goldsaver partnerem Panthers Wrocław!

Ten tekst przeczytasz w 4 min.

Panthers Wrocław mogą liczyć na wsparcie Goldsavera w walce o złote medale ligi europejskiej w futbolu amerykańskim! Dołączyliśmy do grona partnerów klubu – to kolejna sportowa współpraca, na którą postawiliśmy w ostatnim czasie. Niedawno ambasadorem naszej marki został znakomity siatkarz Bartosz Kurek.

goldsaver partnerem panthers wrocław!
Panthers Wrocław mogą liczyć na wsparcie Goldsavera w walce o złote medale ligi europejskiej w futbolu amerykańskim

Goldsaver partnerem Panthers Wrocław

Panthers Wrocław to organizacja sportów amerykańskich z ponad 300 aktywnymi członkami. Zespół reprezentuje Polskę w prestiżowych, międzynarodowych rozgrywkach European League of Football, w których biorą udział jedynie najsilniejsze drużyny futbolu amerykańskiego z najsłynniejszych europejskich metropolii – m.in. Berlina, Wiednia, Paryża, Mediolanu, Pragi czy Madrytu.

– Bardzo cieszymy się ze współpracy z marką Goldsaver. Jako klub sportowy doskonale rozumiemy, jak ważne są inwestycje i długofalowe planowanie. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu nowemu partnerowi nasi kibice zyskają wiedzę na temat tego, jak mądrze inwestować we własnym zakresie. Dziękujemy za wsparcie, razem idziemy po złoto! – mówi Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

goldsaver partnerem panthers wrocław!
Goldsaver partnerem Panthers Wrocław!

Którzy amerykańscy sportowcy zostali solidnymi biznesmenami po zakończeniu kariery?

Idziemy razem po złoto!

W ramach współpracy Panthers Wrocław wspólnie z Goldsaverem przygotują atrakcyjne działania dla kibiców, w tym m.in. konkursy, w których będzie można wygrać prawdziwe sztabki złota.

– W Goldsaverze za jeden z głównych celów postawiliśmy sobie przekonanie Polaków, że złoto jest dla wszystkich, a jego zakup może być prosty i niekoniecznie wiązać się z koniecznością wydawania za jednym zamachem dużej kwoty. Prowadzimy liczne działania edukacyjne, szerząc wiedzę o tym, jak chronić swoje oszczędności przed inflacją i lokować zgromadzony kapitał, by nie martwić się o bezpieczną przyszłość – tłumaczy nasza ekspertka Marta Dębska.

goldsaver partnerem panthers wrocław!
W ramach współpracy Panthers Wrocław wspólnie z Goldsaverem przygotują atrakcyjne działania dla kibiców

Dowiedz się, którzy amerykańscy sportowcy bankrutowali po zakończeniu kariery

Goldsaver, podobnie jak „Pantery”, wywodzi się z Wrocławia. Ale to nie jedyna rzecz, która łączy obie marki.

– Stawiamy na aktywny styl życia i jako drużyna Goldsavera regularnie bierzemy udział w sportowych imprezach masowych. Obecnie szykujemy się do startu we wrocławskim, nocnym półmaratonie, który przebiegnie ulicami naszego miasta już w połowie czerwca. O tym, jak bliski jest nam sport, świadczy także fakt, że ambasadorem naszej marki został Bartosz Kurek, jeden z najlepszych siatkarzy na świecie – podkreśla Marta Dębska.

bartosz kurek ambasadorem goldsavera!
Bartosz Kurek ambasadorem Goldsavera

Bartosz Kurek ambasadorem Goldsavera

Partnerstwo z Panthers Wrocław to kolejna sportowa współpraca, którą podjęliśmy w Goldsaverze. W połowie kwietnia ogłosiliśmy, że ambasadorem naszej marki został Bartosz Kurek.

– Kariera sportowca jest krótka, dlatego trzeba dbać o swoją przyszłość i mądrze inwestować zarobione pieniądze, tak by zapewnić sobie spokojny byt po zakończeniu kariery. Złoto zawsze kojarzyło się z dobrą lokatą kapitału, więc nie musiałem się długo zastanawiać nad propozycją od marki Goldsaver. To był dla mnie naturalny ruch – przyznaje Bartosz Kurek.

Nasz znakomity siatkarz ostatnie lata spędził w Japonii, a teraz rozpoczyna przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, gdzie Polacy są jednymi z kandydatów do złotego medalu.

– Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Bartkiem. Nasz nowy ambasador to wzór wytrwałości, ambicji, konsekwencji i uporu w dążeniu do celu, a to wartości bardzo nam bliskie. Jesteśmy przekonani, że ten wybór okaże się dla Goldsavera strzałem w dziesiątkę, a i dla lidera naszej siatkarskiej reprezentacji nawiązanie współpracy z innowacyjnym projektem na polskim rynku złota będzie dobrym omenem przed nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu – mówi Wojciech Kaźmierczak, prezes Goldsaver.pl.

Przeczytaj więcej o tym, że Bartosz Kurek ambasadorem Goldsavera!

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.