1. Goldsaver
  2. Knowledge Base
  3. Artykuły blogowe
  4. Bartosz Kurek ambasadorem Goldsavera!

Bartosz Kurek ambasadorem Goldsavera!

Ten tekst przeczytasz w 4 min.

To będzie współpraca okraszona złotem. Bartosz Kurek został ambasadorem naszej marki. Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie zgarnął więc w tym roku pierwsze złoto. I wszyscy mamy nadzieję, że nie ostatnie.

bartosz kurek ambasadorem goldsavera!
Bartosz Kurek ambasadorem Goldsavera!

Bartosz Kurek ostatnie lata spędził w Japonii, gdzie przez cztery sezony grał w barwach Wolf Dogs Nagoja, zdobywając cenne doświadczenie i poznając zupełnie inną kulturę. Teraz ten znakomity siatkarz rozpocznie przygotowania do najważniejszej imprezy tego roku – Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, gdzie Polacy są jednymi z kandydatów do złotego medalu.

– Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Bartkiem. Nasz nowy ambasador to wzór wytrwałości, ambicji, konsekwencji i uporu w dążeniu do celu, a to wartości bardzo nam bliskie. Jesteśmy przekonani, że ten wybór okaże się dla Goldsavera strzałem w dziesiątkę, a i dla lidera naszej siatkarskiej reprezentacji nawiązanie współpracy z innowacyjnym projektem na polskim rynku złota będzie dobrym omenem przed nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu – mówi Wojciech Kaźmierczak, prezes Goldsaver.pl.

– Kariera sportowca jest krótka, dlatego trzeba dbać o swoją przyszłość i mądrze inwestować zarobione pieniądze, tak by zapewnić sobie spokojny byt po zakończeniu kariery. Złoto zawsze kojarzyło się z dobrą lokatą kapitału, więc nie musiałem się długo zastanawiać nad propozycją od marki Goldsaver. To był dla mnie naturalny ruch – przyznaje jeden z najpopularniejszych polskich sportowców.

W sporcie i oszczędzaniu ważna jest regularność

Skojarzenie złota ze sportem jest dość oczywiste, ale nie tylko do złotego medalu chcą się odwoływać w swojej kampanii obie strony.

– Sport ma wiele wspólnego z inwestowaniem i oszczędzaniem. To przecież opowieść o cierpliwości i realizacji zamierzonych celów krok po kroku. By osiągnąć sukces w każdej z tych dziedzin, potrzeba przede wszystkim systematyczności. Znane przysłowie mówi, że trening czyni mistrza, a to sformułowanie idealnie pasuje też do kształtowania zdrowych nawyków finansowych, które pozwalają na racjonalne gospodarowanie domowym budżetem – tłumaczy szef Goldsavera.

Naszymi działaniami staramy się przekonywać, że oszczędzanie powinno być czymś naturalnym, nie tylko dla sportowców.

– Wielu Polaków myśli, że do inwestowania potrzebne są duże kwoty. To nieprawda, a w Goldsaverze za jeden z głównych celów postawiliśmy sobie udowodnienie Polakom, że złoto jest dla wszystkich. Dlatego – jako pierwszy w naszym kraju sklep internetowy, w którym bezpiecznie i wygodnie można kupić jednouncjową sztabkę “po kawałku” – dajemy szansę oszczędzania w złocie tym, którzy nie chcą lub nie mogą przeznaczyć jednorazowo większych środków na zakup kruszcu. Zatem wcale nie trzeba operować pokaźnymi sumami, żeby stać się posiadaczem sztabki złota. Wystarczy regularność – dodaje Kaźmierczak.

– Podobnie jest w sporcie. Owszem, kapitał początkowy w postaci talentu się przydaje, ale na koniec tylko dzięki ciężkiej i regularnej pracy można osiągnąć sukces – przytakuje Bartosz Kurek.

bartosz kurek ambasadorem goldsavera!
W Goldsaverze stawiamy na promocję aktywnego stylu życia

Goldsaver na sportowo

Współpraca z Bartoszem Kurkiem to nie pierwsza inwestycja w sport w Goldsaverze. W sierpniu 2023 roku zostaliśmy sponsorem grającego w IV lidze klubu KTS Weszło, a nasi eksperci gościli m.in. na internetowych antenach Kanału Sportowego i serwisu Meczyki.pl.

Mocno stawiamy także na promocję aktywnego stylu życia we własnych kanałach w mediach społecznościowych, a członkowie zespołu naszej firmy – jako drużyna Goldsavera – regularnie biorą udział w sportowych imprezach masowych.

Po Biegu Firmowym i Survival Race, teraz czas na jeszcze poważniejsze wyzwanie. Już w połowie czerwca ekipa Goldsavera stanie na starcie nocnego półmaratonu we Wrocławiu. Przygotowania idą pełną parą.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.