Ustawienie zlecenia stałego

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

1. Jak działa zlecenie stałe?
2. Jak ustawić zlecenie stałe?
3. Czy ustawienie zlecenia stałego coś kosztuje?
4. Czy mogę zrezygnować i anulować zlecenie stałe?
5. Czy jeśli anuluję zlecenie stałe, to otrzymane rabaty zostaną anulowane?
6. Czy jeśli ustawię zlecenie stałe, to mogę też kupować przez szybkie przelewy?
7. Czy jeśli zrobię zwykły przelew w banku, to czy także otrzymam rabat?

W skrócie:

  • Ustawienie zlecenia stałego jest bardzo proste i daje Ci szereg korzyści.
  • Dzięki zleceniu stałemu możesz regularnie kupować złoto za tyle, ile chcesz (minimum 50 zł), tak często jak chcesz, i nie musisz o tym pamiętać. Po każdym zakupie otrzymasz na maila potwierdzenie zakupu i fakturę.
  • Dodatkowo na zakupy wykonane przez zlecenie stałe otrzymasz rabat w wysokości 0,5%.

Jak działa zlecenie stałe?

W oszczędzaniu systematyczność i konsekwencja są bardzo ważne. Większość osób ma z tym problem (znamy to, my też…😉), więc żeby Ci w tym pomóc, mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie: w swoim banku możesz ustawić zlecenie stałe.

Dzięki temu będziesz kupować automatycznie złoto za określoną przez siebie kwotę, jak często chcesz, bez konieczności pamiętania o tym. Nie będziesz musiał(a) nic więcej robić – nawet logować się do sklepu. Po każdym zakupie otrzymasz potwierdzenie zakupu wraz z fakturą na maila. 

Dodatkowo, kupując przez zlecenie stałe, otrzymasz rabat w wysokości 0,5% przy każdym zakupie. Niższa cena zostanie automatycznie uwzględniona przy zakupie. 

Dorota Sierakowska

inwestorka i analityczka, specjalizująca się w rynku surowcowym,
twórczyni Girls Money Club
dorota sierakowska

„Złoto jest coraz łatwiej dostępne, a to ma ogromne znaczenie dla większości inwestorów. Kiedyś złoto kojarzono z pewną niedostępnością, ale przede wszystkim z bogactwem, władzą, luksusem. Ale na szczęście to zaczęło się zmieniać i w tym momencie nie trzeba mieć milionów czy setek tysięcy złotych, żeby mądrze zainwestować w ten kruszec. Możemy mieć nawet kilka tysięcy złotych, kilkaset złotych, a obecnie nawet kilkadziesiąt złotych, żeby zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w złoto. To jest szalenie istotne, bo przecież większość z nas chce mądrze ulokować pieniądze, ale wiele osób dysponuje relatywnie niewielkimi oszczędnościami”

Jak ustawić zlecenie stałe?

  1. Zaloguj się do sklepu.
  2. Kliknij przycisk „Kupuj taniej” w prawym górnym rogu.
  3. Przeczytaj regulamin promocji (to właśnie dzięki niej otrzymasz dodatkowy rabat) i zaakceptuj go.
  4. Wyświetlą Ci się dane do ustawienia zlecenia stałego – skopiuj je i wklej na stronie banku, w miejscu w którym będziesz definiował przelew. Ustal samodzielnie kwotę (pamiętaj, że minimalna kwota zakupu to 50 zł) i częstotliwość zakupów.

Tytuł przelewu w zleceniu stałym jest bardzo ważny i musi być dokładnie taki jaki wyświetlił Ci się w panelu. Jeśli tytuł będzie błędny, nie będziemy mogli zaksięgować wpłaty i będziemy musieli zwrócić przelew. Dlatego sprawdź dobrze czy wpisałeś w banku poprawnie ten tytuł. A najlepiej nie przepisuj go ręcznie, tylko skorzystać z przycisku „Kopiuj”. Skopiowany tytuł będziesz mógł wtedy wkleić w banku (np. CTRL + V). W ten sposób unikniesz ryzyka pomyłki  

  1. I to wszystko. Gotowe! Nie musisz nic więcej robić. Rabat naliczy się automatycznie przy każdym zakupie i będzie uwzględniony w cenie zakupu.

Inne najczęstsze pytania:

Czy to coś kosztuje?

W Sklepie Goldsaver nic to nie kosztuje, a dodatkowo otrzymujesz niższą cenę zakupu złota (dzieje się tak, bo nie musimy wtedy płacić prowizji do operatora płatności, więc możemy zaproponować Ci odpowiednio niższą cenę). Upewnij się jedynie, że Twój bank nie pobiera dodatkowych opłat za zdefiniowanie zlecenia stałego

Czy mogę zrezygnować i anulować zlecenie stałe?

Jasne, możesz w dowolnym momencie zmodyfikować (np. kwotę lub częstotliwość) lub odwołać zlecenie stałe

Czy jeśli anuluję zlecenie stałe, to otrzymane rabaty zostaną anulowane?

Nie. Rabat zostanie naliczony przy każdym zakupie. Raz naliczony nigdy nie będzie przez nas cofnięty

Czy jeśli ustawię zlecenie stałe, to mogę też kupować czasem „doraźnie”, przez szybkie przelewy?

Tak, oczywiście

A jeśli zrobię jeden tradycyjny przelew, ale nie ustawię zlecenia stałego, to czy rabat także się naliczy?

Owszem. Nie weryfikujemy czy ustawiłeś zlecenie stałe czy zrobiłeś zwykły przelew, dlatego rabat zostanie naliczony w takiej sytuacji także 

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.