Jak zmienić adres email w sklepie?

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

1. Czy da się zmienić adres email w sklepie Goldsaver?
2. Jak zmienić adres email w sklepie, gdy masz dostęp do skrzynki?
3. Jak zmienić adres email w sklepie, kiedy nie masz dostępu do skrzynki?

W skrócie

 • Adres email w sklepie Goldsaver.pl jest możliwy do samodzielnej zmiany w sytuacji, gdy masz dostęp do starej i nowej skrzynki email – na oba adresy wysłane zostaną kody służące do weryfikacji.
 • W sytuacji, gdy utracisz dostęp do swojej skrzynki email, zmiana adresu email w sklepie Goldsaver będzie nieco bardziej skomplikowana, co wiąże się z koniecznością zachowania bezpieczeństwa.

Gdy masz dostęp do skrzynki

W sytuacji, gdy chcesz zmienić adres email, a masz dostęp do „starej” skrzynki, sytuacja jest bardzo prosta. Możesz dokonać takiej zmiany samodzielnie, zmieniając adres email w panelu sklepu.

W tym celu:

 1. zaloguj się do sklepu,
 2. przejdź do zakładki „Moje dane i adresy”,
 3. przy polu z adresem email kliknij ikonkę ołówka,
 4. W polu „Nowy email” wpisz adres emailowy na jaki chcesz zmienić swój aktualny adres,
 5. po zatwierdzeniu pojawi się pole do wpisania kodu weryfikacyjnego, jaki otrzymałeś właśnie na swoją „starą” skrzynkę pocztową. Wpisz ten kod i zatwierdź.
 6. Następnie musisz wpisać drugi kod – tym razem otrzymałeś go na „nową” skrzynkę. Także wpisz go i zatwierdź.
 7. I to tyle. Twój adres email jest zmieniony.

Maciej Samcik

twórca i redaktor naczelny „Subiektywnie o Finansach”
maciej samcik 1

„Też używam tego rozwiązania. To dobry pomysł dla osób, które chcą lokować kapitał w fizycznym złocie, ale nie chcą lub nie mogą przeznaczać jednorazowo sporych pieniędzy na zakup kruszcu”  więcej >

Jeśli straciłeś dostęp do „starej” skrzynki pocztowej

W tej sytuacji zmiana adresu email będzie wymagała trochę więcej wysiłku, co wiąże się koniecznością zachowania bezpieczeństwa. Tutaj mamy dwie opcje:

 1. Wizyta w dowolnym salonie Goldenmark – (pamiętaj jednak, żeby najpierw skontaktować się z naszym BOKiem!) pracownik salonu potwierdzi Twoją tożsamość w oparciu o jeden z dokumentów: dowód osobisty, dokument w aplikacji mObywatel, paszport, karta pobytu cudzoziemca, polski dokument tożsamości cudzoziemca, dokument „zgoda na pobyt tolerowany” cudzoziemca, książeczka żeglarska marynarza, żołnierska karta tożsamości lub prawo jazdy. Pracownik salonu poprosi Cię także o wypełnienie takiego dokumentu
 2. Videoweryfikacja – w tym wypadku weryfikacja następuje za pośrednictwem połączenia video w aplikacji Google Meet, do którego wyślemy Ci link. Podczas połączenia będziesz musiał(a) mieć włączoną kamerę. W ujęciu kamery musi znaleźć się Twoja twarz, a także dokument potwierdzający tożsamość, w którym będzie widoczne Twoje zdjęcie oraz numer PESEL. Inne dane mogą być zasłonięte. Zdjęcie i numer PESEL muszą być widoczne i ostre na tyle, by pracownik Biura Obsługi Klienta sklepu Goldsaver mógł podczas rozmowy zweryfikować i potwierdzić, że faktycznie rozmawia z Tobą. Jeśli numer PESEL będzie zgodny z numerem PESEL osoby zarejestrowanej w sklepie Goldsaver, pracownik BOK dokona zmiany adresu email na nowy. Rozmowa nie będzie nagrywana, jednak pracownik BOK będzie mógł podczas jej trwania wykonać zrzut ekranu (screenshot) potwierdzający dokonanie videoweryfikacji.
Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.