Jak wykorzystać bonus? Jak działają bonusy?

Ten tekst przeczytasz w 5 min.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

1. Jak skorzystać z linka polecającego lub kodu?
2. Skąd wiadomo, że link/kod zadziałał prawidłowo?
3. Co w sytuacji, gdy zarejestrowaliśmy się bez kodu?
4. Jak działają bonusy – przykłady użycia

Podstawowa zasada: Bonusy zostają wykorzystane zawsze automatycznie – w momencie, w którym łączna ilość zakupionego złota, wraz ze złotem zakupionym za równowartość wszystkich zgromadzonych bonusów wyniesie co najmniej 1 uncję (31,1 grama), a więc pozwoli na odbiór sztabki złota o wadze 1 uncji.

Jak skorzystać z linka polecającego lub kodu?

Każdy użytkownik Goldsavera może, po zaakceptowaniu regulaminu programu poleceń, wygenerować sobie kod i link polecający. 

Każdy użytkownik, który zarejestruje się z wykorzystaniem kodu lub linku, otrzymuje bonus wysokości 100 zł, naliczany automatycznie na zasadach opisanych w tym artykule oraz w regulaminie. Więcej o tym, jak działa bonus, znajdziesz niżej, na konkretnych przykładach. 

Rejestracja z wykorzystaniem kodu

Po kliknięciu w przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu sklepu, otwiera się okienko z formularzem rejestracyjnym. Pod okienkiem akceptacji regulaminu i polityki prywatności znajduje się pytanie: “Masz kod polecający?”. Po kliknięciu w “Użyj go!” pojawi się okienko na kod polecający.

jak wykorzystać bonus? jak działają bonusy?

Rejestracja z wykorzystaniem linku polecającego

Po wejściu do sklepu Goldsaver.pl przez link polecający i kliknięciu przycisku “Zarejestruj się”, kod uzupełni się automatycznie.

jak wykorzystać bonus? jak działają bonusy?

Skąd wiadomo, że kod/link zadziałał prawidłowo?

Najprościej sprawdzić to wchodząc w zakładkę “Moje bonusy”, gdzie widoczna jest kwota naliczonego bonusu. 

Otrzymasz także maila potwierdzającego udział w promocji.

Co w sytuacji, gdy zarejestrowaliśmy się bez kodu?

Może się zdarzyć, że nie zauważysz okna do wpisania kodu lub otrzymasz kod/link polecający już po dokonaniu rejestracji. Czy istnieje możliwość skorzystania z kodu w momencie, gdy konto jest już założone? Jest, ale tylko w sytuacji, gdy nie dokonano jeszcze żadnej transakcji.

Więcej o tym, jak usunąć konto w Goldsaverze

Maciej Samcik

twórca i redaktor naczelny „Subiektywnie o Finansach”
maciej samcik 1

„Też używam tego rozwiązania. To dobry pomysł dla osób, które chcą lokować kapitał w fizycznym złocie, ale nie chcą lub nie mogą przeznaczać jednorazowo sporych pieniędzy na zakup kruszcu”  więcej >

Przykłady wykorzystania bonusów

Mateusz – zarejestrował się w sklepie i otrzymał bonus 100 zł

Mężczyzna z laptopem

Mateusz dostał od swojego znajomego kod polecający do sklepu Goldsaver. Użył go podczas rejestracji i otrzymał bonus w wysokości 100 złotych. 

Bonus zostanie wykorzystany automatycznie w momencie, w którym łączna ilość zakupionego przez Mateusza złota, wraz ze złotem zakupionym za równowartość wszystkich bonusów które zgromadził wyniesie co najmniej 1 uncję (31,1 grama), a więc pozwoli mu na odbiór sztabki złota o wadze 1 uncji.

Mateusz przez kolejne miesiące kupował regularnie złoto, aż zgromadził łącznie 30 gramów.

Do sztabki brakuje mu zatem jeszcze 1,1 grama złota. Mateusz posiada bonus o wartości 100 zł, jednak w danym dniu cena złota w sklepie Goldsaver pozwoliłaby mu kupić za tę kwotę 0,35 grama złota, a nie brakujące 1,1 grama złota.

Mateusz postanawia zatem dokupić jeszcze 1 gram złota. Ma już więc 31 gramów, a do sztabki brakuje mu już tylko 0,1 grama. W tym momencie bonus Mateusza zostaje automatycznie wykorzystany i za jego równowartość kupione jest 0,35 grama złota. 

Mateusz posiada więc łącznie 31,35 grama złota. A to oznacza, że ma już sztabkę (31,1 grama złota), którą może fizycznie odebrać, a także ma jeszcze pozostałe 0,25 grama złota (bo 31,35 – 31,1 = 0,25), które może wykorzystać do zbierania na kolejną sztabkę lub które może sprzedać.

Jak działają bonusy w Goldsaverze?
Jak działają bonusy w Goldsaverze?

Magda – aktywnie poleca sklep znajomym i dostaje za to dodatkowe bonusy

Dziewczyna w żółtym swetrze

Magda kupuje regularnie złoto w sklepie Goldsaver i ma już 29 gramów złota. 

Magda promuje także aktywnie sklep wśród swojej rodziny i znajomych, udostępniając im swoje kody polecające. Przekonała już 30 osób, które zarejestrowały się i które także zaczęły kupować złoto w sklepie. Każda z nich kupiła już złoto za przynajmniej 200 złotych, więc Magda dostała 30 dodatkowych bonusów, każdy o wartości 20 złotych. 

Magda ma zatem 29 gramów złota oraz dodatkowe bonusy o łącznej wartości 600 złotych.   

Bonusy zostaną wykorzystane automatycznie w momencie, w którym łączna ilość zakupionego przez Magdę złota, wraz ze złotem zakupionym za równowartość wszystkich bonusów które zgromadziła Magda (czyli aktualnie 600 zł) wyniesie co najmniej 1 uncję (31,1 grama), a więc pozwoli jej na odbiór sztabki złota o wadze 1 uncji.

Magdzie brakuje do sztabki 2,1 grama złota (bo cała sztabka to 31,1 grama, a Magda ma już 29 gramów złota). W danym dniu cena złota w sklepie Goldsaver pozwoliłaby jej kupić – za równowartość zgromadzonych bonusów – 2,1 grama złota, czyli dokładnie tyle ile potrzebuje do uzbierania 1 uncji złota (czyli 31,1 grama)..

Bonus zostaje więc automatycznie wykorzystany i na koncie klienta w sklepie Magda ma już 31,1 grama złota. Magda może już odebrać swoją sztabkę złota.

Wasze najczęstsze pytania

 • Co mam zrobić z kodem i linkiem który otrzymałem?

  Jeśli dostałeś od kogoś specjalny kod polecający, to musisz go wpisać w formularzu podczas rejestracji konta w sklepie.

  Jeśli nie masz kodu, ale dostałeś link polecający, to wystarczy go kliknąć. W nim jest już zaszyty specjalny kod. Dzięki temu nie musisz wpisywać go ręcznie podczas rejestracji konta w sklepie.

  Niezależnie czy użyłeś linku czy wpisałeś kod ręcznie, to musisz jeszcze zaakceptować regulamin promocji. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z bonusu.

 • Otrzymałem bonus. Jak z niego skorzystać?

  Odpowiedź znajdziesz w powyższym artykule. Przeczytaj go dokładnie, a jeśli nadal będzie coś niejasne, to skontaktuj się z naszym BOKiem. Pomożemy!

 • Gdzie znajdę regulamin tej promocji?

  Znajdziesz go tutaj: Regulamin promocji

 • Czy mogę usunąć konto lub założyć drugie żeby móc skorzystać z kodu?

  Jeśli nie kupiłeś jeszcze złota, to tak. Możesz usunąć konto i założyć nowe, wykorzystując kod rabatowy. Jeśli zdążyłeś już coś kupić, to napisz do naszego BOKu, a postaramy się pomóc.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Cześć, czy jest możliwość otrzymania w złotych monet w kwocie którą wpłaciłem na „uncję” ?

  1. Cześć Robert, istnieje możliwość zamiany sztabki na monetę, jednak z uwagi na wyższe ceny monet, wymaga to niewielkiej dopłaty.

  1. Bonus naliczy się automatycznie w momencie, kiedy osoby, które zarejestrowały się z linku polecającego dokonają wpłat min. na 200 zł. Przypadek jest dokładniej opisany w akapicie „Magda – aktywnie poleca sklep znajomym i dostaje za to dodatkowe bonusy”.

  1. Cześć Krzysztof, rozumiem, że zarejestrowałeś się używając kodu lub linka polecającego? Bonus naliczy się automatycznie, gdy do uncji (31,1 g) będzie brakowała Ci ilość złota o równowartości 100 zł. Bonusy są widoczne w zakładce „Moje bonusy”.

  1. Cześć Jakub, jeżeli jeszcze nie dokonałeś żadnej transakcji, możesz usunąć konto i założyć nowe. W tym celu skontaktuj się z naszym BOK: bok@goldsaver.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.