1. Goldsaver
  2. Knowledge Base
  3. Goldsaver w mediach
  4. Sierżant Bagieta radzi, jak przechowywać kosztowności

Sierżant Bagieta radzi, jak przechowywać kosztowności

Ten tekst przeczytasz w < 1 minuta

O tym, jak dbać o bezpieczeństwo swoich kosztowności możecie przeczytać i posłuchać tutaj i tutaj. O miejscach, w których można ukryć kosztowności w domu, opowiadał także w naszym materiale partnerskim youtuber i były policjant – Sierżant Bagieta.

Gdzie chować pieniądze i kosztowności, kiedy wyjedziecie na święta? Czy sejf i szafa pancerna to najlepsze rozwiązanie? I czy mieszkanie to najbezpieczniejsze miejsce do przechowywania pieniędzy? – pyta Sierżant Bagieta we wstępie do filmu.

Sierżant Bagieta to pseudonim byłego policjanta, który został youtuberem (aktualnie 388 tys. subskrybentów!). Swoją przygodę z YouTube zaczął ok. 5 lat temu. Wówczas, jeszcze jako czynny policjant, opowiadał o rozmaitych aspektach swojej pracy, dzielił się swoją wiedzą, komentował wydarzenia związane z Policją w Polsce i za granicą, a także odpowiadał na pytania widzów. Zawsze pozostawał przy tym anonimowy, nie ujawniał swojej twarzy ani personaliów, a widzowie nie wiedzieli, gdzie dokładnie pełni swoją służbę. W 2022 roku opuścił szeregi policji i został pełnoetatowym youtuberem.

Maciej Samcik

twórca i redaktor naczelny „Subiektywnie o Finansach”
maciej samcik 1

„Też używam tego rozwiązania. To dobry pomysł dla osób, które chcą lokować kapitał w fizycznym złocie, ale nie chcą lub nie mogą przeznaczać jednorazowo sporych pieniędzy na zakup kruszcu”  więcej >

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.