1. Goldsaver
  2. Knowledge Base
  3. Goldsaver w mediach
  4. Czy kupowanie złota w tych czasach ma sens? Michał Tekliński w Przygodach Przedsiębiorców

Czy kupowanie złota w tych czasach ma sens? Michał Tekliński w Przygodach Przedsiębiorców

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Z którą częścią przekazu marketingowego firmy się nie zgadzasz? Gdzie naginacie rzeczywistość? Jakie są minusy złota? – na takie pytania odpowiedzi udzielić musiał Michał Tekliński w wywiadzie na kanale Przygody Przedsiębiorców.

Bezpardonowość to skutek wspólnej decyzji dotyczącej formuły wywiadu. Tak oto Adrian Gorzycki rozpoczyna swój program:

Dzisiejszy odcinek powstaje we współpracy z firmą Goldenmark oraz Goldsaver. Odcinek ten będzie poświęcony tematyce złota. Natomiast nie w sposób taki, który widzieliście prawdopodobnie na większości kanałów, ponieważ mój szanowny gość zgodził się na to, żebyśmy poszli na pewnego rodzaju konfrontację. Ja będę wchodził w rolę człowieka, który jest absolutnie sceptyczny wobec złota. Normalnie moje poglądy wobec złota są troszeczkę inne, bo sam jestem regularnym konsumentem tego typu aktywów. Natomiast na potrzeby tego, żeby materiał był ciekawszy, ażeby z naszego gościa wydobyć jak najwięcej ciekawych informacji, to wspólnie ustaliliśmy, że będziemy szli bardziej w kierunku zwarcia, aniżeli spijania sobie z dzióbków.

Sprawdź, jak wyrwać się z matrixa? Radzi Paweł Svinarski z Dla Pieniędzy

Przygody Przedsiębiorców

Przygody Przedsiębiorców to kanał o biznesie i przedsiębiorcach, działający na YouTube od 2017 roku. Jego twórcami są Adrian Gorzycki oraz Bartosz Kolanek. Przez te lata kanał zgromadził ponad 360 tys. subskrybentów i prawie 100 mln wyświetleń. Samych filmów, z których duża część to wywiady ze znakomitymi gośćmi, jest obecnie ponad 1 200. Gośćmi kanału Przygody Przedsiębiorców byli m.in. Mateusz Morawiecki, Prof. Robert Gwiazdowski, Dariusz Michalczewski czy Piotr „Liroy” Marzec.

Maciej Samcik

twórca i redaktor naczelny „Subiektywnie o Finansach”
maciej samcik 1

„Na szczęście w Polsce jest możliwość kupowania złota w kawałkach, z odbiorem wtedy, gdy uzbieramy co najmniej uncję. Przetestowałem tę możliwość w sklepie Goldsaver.pl: uzbierałem, odebrałem (przysyłają sztabkę kurierem UPS, a jak ktoś chce – to do paczkomatu), mogę polecić” czytaj więcej >

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.