1. Goldsaver
  2. Knowledge Base
  3. Goldsaver w mediach
  4. O czym świadczą chińskie zakupy złota? Michał w Dla Pieniędzy

O czym świadczą chińskie zakupy złota? Michał w Dla Pieniędzy

Ten tekst przeczytasz w < 1 minuta

Dlaczego Chiny od pewnego czasu wyprzedają dolara, a kupują ogromne ilości złota? Czy zakupy naszego NBP, w chwili kiedy złoto jest na ATH to dobra strategia? Gdzie bezpiecznie kupować złoto będąc klientem prywatnym? W jakiej formie najlepiej jest je kupować? Sztabki czy 1oz monety? Na te i wiele innych pytań, odpowiada Michał Tekliński, który gościł na kanale Dla Pieniędzy.

Na rynku złota dzieje się ostatnio sporo. Przy tej okazji na kanale Dla Pieniędzy ukazał się wywiad z Michałem Teklińskim, ekspertem rynku złota Goldsaver oraz Grupy Goldenmark.

Zobacz także: Jak wyrwać się z matrixa? Radzi Paweł Svinarski z Dla Pieniędzy

Punktem wyjścia były rekordy cen złota, które kilkukrotnie padły już w pierwszym półroczu. Paweł Svinarski zapytał o przyczynę takiego stanu rzeczy.

Wydaje się, że na rynek złota dotarła wreszcie ta sytuacja, która trwa już od paru lat. Wszystkie perturbacje, które rozpoczęły się od 2020 roku, czyli od pandemii. Potem wszystkie inne tzw. „czarne łabędzie”, czyli wydarzenia, które wstrząsnęły światem – pandemia, wybuch wojny w Ukrainie. To wszystko wpłynęło na to, że rządy musiały się jakoś zachować. Ratując gospodarkę po covidzie, rozpoczęły masowy dodruk pieniądza – mówi Michał Tekliński.

Obejrzyj cały materiał na kanale Dla Pieniędzy

Paweł Svinarski

twórca największego w Polsce kanału finansowego „Dla pieniędzy”
paweł svinarski

„Z Goldsaverem kupujesz fizyczne złoto w formie sztabek, a nie jakieś opcje na złoto czy inne papiery wartościowe oparte o złoto, którego tak naprawdę wcale wtedy nie posiadasz. W dobie niepewności na rynku, warto mieć coś co faktycznie posiadamy pod ręką”

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.