Jak Goldsaver pomaga oszczędzać?

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

1. Dlaczego chcemy oszczędzać?
2. Jak Goldsaver pomaga oszczędzać?

W skrócie

  • Goldsaver to wygodny i bezpieczny sposób na lokowanie środków w złocie
  • Wystarczy już 50 zł, by kupić fizyczny kruszec i korzystać z unikalnych cech złota jako zabezpieczenia majątku

Dlaczego chcemy oszczędzać?

Wielu z nas oszczędzanie daje poczucie bezpieczeństwa i odpowiedzialności za przyszłość finansową naszą i naszych bliskich. Systematyczne odkładanie środków na “czarną godzinę” daje nam poczucie kontroli i bezpieczeństwa finansowego.

Sukces oszczędzania zależy przede wszystkim od wewnętrznej motywacji i celu, jaki Ci przyświeca. Niezależnie od tego, czy oszczędzasz na emeryturę, wakacje czy edukację dzieci, Goldsaver pomoże Ci zrealizować ten cel – wygodnie i na Twoich zasadach.

Główną ideą Goldsavera jest przekonanie, że stać Cię na złoto i nawet niewielkie sumy systematycznie lokowane w fizycznym złocie pozwalają oszczędzać i chronić wartość pieniędzy przed inflacją.

Dowiedz się, jakie są korzyści z zakupu złota fizycznego.

Jak Goldsaver pomaga oszczędzać?

Fizyczność złota

W Goldsaverze kupujesz fizyczną sztabkę złota – „po kawałku”, bez konieczności wydawania jednorazowo dużej kwoty. Zakupione złoto nie jest cyfrowym zapisem na rachunku – to fizyczny przedmiot, który w razie potrzeby możesz zabrać ze sobą i sprzedać w dowolnym miejscu na świecie.

Każda wpłata oznacza zakup złota i kolejny krok do odbioru jednouncjowej sztabki. Po kupieniu 1 uncji czyli 31,1 g złota możesz ją odebrać za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczkomacie lub osobiście w jednym z salonów sieci Goldenmark.

Maciej Samcik

twórca i redaktor naczelny „Subiektywnie o Finansach”
maciej samcik 1

„Też używam tego rozwiązania. To dobry pomysł dla osób, które chcą lokować kapitał w fizycznym złocie, ale nie chcą lub nie mogą przeznaczać jednorazowo sporych pieniędzy na zakup kruszcu”  więcej >

Elastyczność

W Goldsaverze kupujesz złoto kiedy chcesz i za ile chcesz. Nie ma ustalonej wysokości wpłat, ani harmonogramu. To Ty decydujesz, ile chcesz przeznaczyć na zakup złota i jak szybko odbierzesz swoją sztabkę. 

Automatyzacja

Chcesz oszczędzać regularnie ale brakuje Ci systematyczności? Goldsaver ma na to sposób. Możesz ustawić w swoim banku zlecenie stałe i systematycznie oszczędzać w złocie bez konieczności pamiętania o wpłatach. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wygodzie i systematycznym oszczędzaniu. 

Dowiedz się, jak działa Goldsaver.

Niezależność

Trzymasz oszczędności w banku i patrzysz jak tracą na wartości? A może korzystasz z nich pod byle pretekstem, bo są pod ręką? Czas zacząć oszczędzać w złocie.

Kupując złoto w Goldsaverze chronisz pieniądze przed inflacją i przenosisz ich wartość w czasie. Po kupieniu jednouncjowej sztabki odbierasz ją za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczkomacie lub osobiście w jednym z salonów sieci Goldenmark. W każdej chwili możesz również sprzedać swoje złoto – Goldsaver odkupi je od Ciebie po cenie rynkowej.

Dostępność

Goldsaver pozwala rozpocząć oszczędzanie w złocie już od kwoty 50 zł. To nie muszą być regularne wpłaty – tylko od Ciebie zależy, kiedy i jaką sumę przeznaczysz na ten cel: 100 zł, 500 zł czy może 1000 zł. Każda z nich przybliży Cię do celu – własnej sztabki złota. 

Wygoda i bezpieczeństwo

Sklep internetowy Goldsaver oparty jest na wygodnych płatnościach elektronicznych, a wszystkie operacje przeprowadzane są za pośrednictwem bezpiecznych i szyfrowanych połączeń SSL. W panelu klienta w każdej chwili możesz sprawdzić, ile masz złota, oraz to, jak i gdzie możesz je odebrać po kupieniu pełnej sztabki.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.