Jak Goldsaver pomaga oszczędzać?

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

1. Dlaczego chcemy oszczędzać?
2. Jak Goldsaver pomaga oszczędzać?

W skrócie

  • Goldsaver to wygodny i bezpieczny sposób na lokowanie środków w złocie
  • Wystarczy już 50 zł, by kupić fizyczny kruszec i korzystać z unikalnych cech złota jako zabezpieczenia majątku

Dlaczego chcemy oszczędzać?

Wielu z nas oszczędzanie daje poczucie bezpieczeństwa i odpowiedzialności za przyszłość finansową naszą i naszych bliskich. Systematyczne odkładanie środków na “czarną godzinę” daje nam poczucie kontroli i bezpieczeństwa finansowego.

Sukces oszczędzania zależy przede wszystkim od wewnętrznej motywacji i celu, jaki Ci przyświeca. Niezależnie od tego, czy oszczędzasz na emeryturę, wakacje czy edukację dzieci, Goldsaver pomoże Ci zrealizować ten cel – wygodnie i na Twoich zasadach.

Główną ideą Goldsavera jest przekonanie, że stać Cię na złoto i nawet niewielkie sumy systematycznie lokowane w fizycznym złocie pozwalają oszczędzać i chronić wartość pieniędzy przed inflacją.

Dowiedz się, jakie są korzyści z zakupu złota fizycznego.

Jak Goldsaver pomaga oszczędzać?

Fizyczność złota

W Goldsaverze kupujesz fizyczną sztabkę złota – „po kawałku”, bez konieczności wydawania jednorazowo dużej kwoty. Zakupione złoto nie jest cyfrowym zapisem na rachunku – to fizyczny przedmiot, który w razie potrzeby możesz zabrać ze sobą i sprzedać w dowolnym miejscu na świecie.

Każda wpłata oznacza zakup złota i kolejny krok do odbioru jednouncjowej sztabki. Po kupieniu 1 uncji czyli 31,1 g złota możesz ją odebrać za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczkomacie lub osobiście w jednym z salonów sieci Goldenmark.

Elastyczność

W Goldsaverze kupujesz złoto kiedy chcesz i za ile chcesz. Nie ma ustalonej wysokości wpłat, ani harmonogramu. To Ty decydujesz, ile chcesz przeznaczyć na zakup złota i jak szybko odbierzesz swoją sztabkę. 

Automatyzacja

Chcesz oszczędzać regularnie ale brakuje Ci systematyczności? Goldsaver ma na to sposób. Możesz ustawić w swoim banku zlecenie stałe i systematycznie oszczędzać w złocie bez konieczności pamiętania o wpłatach. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wygodzie i systematycznym oszczędzaniu. 

Dowiedz się, jak działa Goldsaver.

Niezależność

Trzymasz oszczędności w banku i patrzysz jak tracą na wartości? A może korzystasz z nich pod byle pretekstem, bo są pod ręką? Czas zacząć oszczędzać w złocie.

Kupując złoto w Goldsaverze chronisz pieniądze przed inflacją i przenosisz ich wartość w czasie. Po kupieniu jednouncjowej sztabki odbierasz ją za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczkomacie lub osobiście w jednym z salonów sieci Goldenmark. W każdej chwili możesz również sprzedać swoje złoto – Goldsaver odkupi je od Ciebie po cenie rynkowej.

Dostępność

Goldsaver pozwala rozpocząć oszczędzanie w złocie już od kwoty 50 zł. To nie muszą być regularne wpłaty – tylko od Ciebie zależy, kiedy i jaką sumę przeznaczysz na ten cel: 100 zł, 500 zł czy może 1000 zł. Każda z nich przybliży Cię do celu – własnej sztabki złota. 

Wygoda i bezpieczeństwo

Sklep internetowy Goldsaver oparty jest na wygodnych płatnościach elektronicznych, a wszystkie operacje przeprowadzane są za pośrednictwem bezpiecznych i szyfrowanych połączeń SSL. W panelu klienta w każdej chwili możesz sprawdzić, ile masz złota, oraz to, jak i gdzie możesz je odebrać po kupieniu pełnej sztabki.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Potrzebujesz pomocy?
Masz pytanie, a nie znalazłeś odpowiedzi?
Napisz do nas

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.