Czym jest i jak działa Goldsaver

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

1. Co to jest Goldsaver?
2. Jak działa Goldsaver?
3. Co sprzedaje Goldsaver?
4. Jaka jest cena złota w Goldsaverze?
5. Jakie są formalności przy zakładaniu konta?
6. Jak można kupować w Goldsaverze?
7. Jak można płacić w Goldsaverze?
8. Jak można odebrać sztabkę?

W skrócie

 • Goldsaver to nowoczesny sklep internetowy, w którym „po kawałku” kupujesz sztabkę fizycznego złota. W dowolnym momencie, za pomocą kilku kliknięć, nabywasz dowolną ilość kruszcu. Gdy kupisz 1 uncję złota (31,1 g), możesz odebrać ją w formie fizycznej sztabki.  
 • Cenę, po której kupujesz złoto, widzisz w momencie zakupu. Jest ona wyliczana na bazie aktualnego kursu złota NBP, z uwzględnieniem kosztów produkcji, transportu i ubezpieczenia oraz funkcjonowania sklepu. Nie naliczamy dodatkowych opłat za wysyłkę sztabek ubezpieczonym kurierem ani za płatności elektroniczne. 
 • Złoto kupujesz za pomocą wygodnych płatności elektronicznych, a wszystkie operacje przeprowadzane są za pośrednictwem bezpiecznych i szyfrowanych połączeń SSL. Każda Twoja wpłata oznacza zakup fizycznego złota. Każdy Twój zakup potwierdzamy fakturą.

Sklep internetowy Goldsaver umożliwia elastyczny, wygodny i bezpieczny zakup jednouncjowej sztabki złota. Schemat działania jest bardzo prosty. Przedstawiamy go w kilku krokach:

Zakładasz konto

Podajesz adres e-mail i hasło. Rejestracja zajmuje Ci kilkadziesiąt sekund. Następnie potwierdzasz ją, klikając w link, który otrzymasz w e-mailu. Możesz to zrobić jeszcze szybciej i prościej – korzystając z logowania poprzez swój profil na Facebooku, Google lub Apple. Aby aktywować Twoje konto, potrzebujemy kilku Twoich danych osobowych i adresowych, które są niezbędne do wystawienia faktury sprzedaży po każdym Twoim zakupie złota.

Zaczynasz kupować złoto

Po aktywacji konta zaczynasz kupować online fizyczne złoto. Samodzielnie ustalasz kwotę (minimalna wpłata to zaledwie 50 zł) i częstotliwość zakupów. Możesz korzystać z wygodnych płatności elektronicznych (poprzez system Przelewy24, Blik, Apple Pay czy Google Pay) albo ustawić w banku zlecenie stałe i systematycznie oszczędzać bez konieczności pamiętania o regularnych zakupach złota.

Otrzymujesz fakturę

Po każdym zakupie otrzymujesz fakturę potwierdzającą ilość kupionego złota, a aktualny stan posiadania fizycznego kruszcu i szczegółową historię zakupów widzisz na swoim koncie w panelu klienta.

Odbierasz sztabkę

Gdy już kupisz 31,1 g złota, czyli 1 uncję, odbierzesz fizyczną sztabkę w jednym z salonów sieci Goldenmark. Możemy Ci ją również wysłać ubezpieczonym kurierem do domu lub do paczkomatu. Wolisz monetę od sztabki? Za dodatkową, niewielką opłatą odbierzesz złoto w postaci jednouncjowej monety. Zgromadzone złoto w każdej chwili możesz odsprzedać – zarówno przed kupieniem pełnej 1 uncji, jak i po.

Dowiedz się, dlaczego sztabka o wadze 1 uncji (31,1 g).

Kupujesz dalej

Niezależnie od tego, ile już masz sztabek, możesz oszczędzać dalej i gdy znów kupisz 1 uncję kruszcu, ponownie odbierzesz ją w formie sztabki lub monety.

Dowiedz się, jak Goldsaver pomaga oszczędzać. 

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Potrzebujesz pomocy?
Masz pytanie, a nie znalazłeś odpowiedzi?
Napisz do nas

Komentarze

 1. Czy jak powiedzmy wpłacę i uzbieram kilka tysięcy i nie będę jednak chciał sztabki to można wypłacić bez starty? Nigdzie nie ma o tym info, a jak byście dali takie info to pewnie byłoby więcej chętnych i wyglądało by to bezpieczniej.

 2. W którym miejscu na stronie sklepu jest wspomniany wyżej kalkulator? Aby sprawdzić codzienne ceny i notowania?

 3. Czy goldsawer działa już legalnie bo były jakieś problemy. Waszego konkurenta Inwestycje Alternatywne wykończono dość szybko mimo że współpracowało się z nimi bardzo dobrze i mnie nie oszukali otrzymałem wszystko co kupiłem miałem zamiar współpracować z Wami ale sądziłem że Was też wykończą. Pozdrawiam Paweł Wojda

  1. Pawle, sklep Goldsaver zawsze działał legalnie! I wszystkie instytucje, które to weryfikowały, potwierdziły to. Zatem zapraszamy do kupowania złota!

   1. Gdzie dokładnie można znaleźć ten kalkulator w waszym sklepie? Nie mogę znaleźć

Zostaw komentarz