1. Goldsaver
  2. Knowledge Base
  3. Artykuły blogowe
  4. Biegnij po złoto! Goldsaver i PKO Nocny Wrocław Półmaraton łączą siły

Biegnij po złoto! Goldsaver i PKO Nocny Wrocław Półmaraton łączą siły

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Goldsaver i 10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton szykują dodatkowe atrakcje dla uczestników kultowej imprezy sportowej w stolicy Dolnego Śląska, w której – już po raz dziesiąty – wezmą udział tysiące amatorów biegania. W konkursach, które wspólnie zorganizują obie wrocławskie marki, do wygrania będą prawdziwe sztabki złota!

biegnij po złoto! goldsaver i pko nocny wrocław półmaraton łączą siły

10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych roku, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników aktywnego stylu życia. Impreza na stałe wpisała się nie tylko w biegowy, ale i kulturalny krajobraz miasta, a 12 000 pakietów startowych sprzedało się w rekordowym tempie. Jubileuszowa, dziesiąta edycja półmaratonu wystartuje w sobotę 15 czerwca o godz. 22 ze Stadionu Olimpijskiego.

– Sport z oszczędzaniem ma wiele wspólnego. Do realizacji założonych celów, zarówno finansowych, jak i tych związanych z wynikami na mecie, potrzeba przede wszystkim cierpliwości i systematyczności. Trening czyni mistrza – to doskonale znane przysłowie można odnieść nie tylko do szlifowania formy biegowej, ale także do kształtowania nawyków, które pozwolą zadbać o finanse osobiste i zapewnią bezpieczną przyszłość – wyjaśnia Wojciech Kaźmierczak, prezes Goldsaver.pl.

Złoto dla biegaczy

Dlatego obie, wywodzące się z Wrocławia marki postanowiły połączyć siły. Wspólnie szykują dodatkowe atrakcje nie tylko dla uczestników czerwcowej imprezy, ale i dla biegaczy, którzy tym razem nie staną na starcie. W ramach współpracy PKO Nocny Wrocław Półmaraton i Goldsaver zorganizują dwa konkursy, w których do wygrania będą prawdziwe sztabki fizycznego złota.

W pierwszym konkursie będzie można wziąć udział jeszcze przed samymi zawodami – warto śledzić profile Nocnego Wrocław Półmaratonu w mediach społecznościowych, bo tam zostanie ogłoszona zabawa. Z kolei w drugim, uczestnicy biegu będą mieli okazję pochwalić się zdjęciami z medalem za ukończenie zawodów. Goldsaver uhonoruje też sztabkami królewskiego kruszcu sześciu najszybszych zawodników półmaratonu.

Łącznie do zgarnięcia jest 21 jednogramowych sztabek złota, a każdy uczestnik półmaratonu otrzyma dodatkowy bonus na zakupy złota w sklepie Goldsaver.pl.

– Złoty kolor jest motywem przewodnim komunikacji i identyfikacji wizualnej 10., jubileuszowej edycji naszego biegu. Złoto widoczne jest na naszych plakatach, linii odzieży czy nawet numerach startowych. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Goldsaver możemy dać biegaczom szansę otrzymania prawdziwych sztabek tego cennego kruszcu – mówi Łukasz Sarapuk, dyrektor 10. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu.

Maciej Samcik

twórca i redaktor naczelny „Subiektywnie o Finansach”
maciej samcik 1

„Też używam tego rozwiązania. To dobry pomysł dla osób, które chcą lokować kapitał w fizycznym złocie, ale nie chcą lub nie mogą przeznaczać jednorazowo sporych pieniędzy na zakup kruszcu”  więcej >

Goldsaver stawia na sport

Oprócz aspektu promocyjnego, mającego na celu przede wszystkim zapewnieniem miłośnikom biegania dodatkowych atrakcji – zarówno przed, jak i po starcie w czerwcowych zawodach, partnerstwo z 10. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem ma także inny, stricte związany ze sportem wymiar.

– W Goldsaverze stawiamy bowiem na aktywny styl życia, regularnie biorąc udział w różnego typu imprezach sportowych. Naszej drużyny nie mogło zatem zabraknąć na starcie wrocławskiego biegu. Przygotowania idą pełną parą, trenujemy intensywnie od kilku miesięcy i już przebieramy nogami na myśl o udziale w nocnym półmaratonie – podkreśla Marta Dębska, szefowa działu marketingu w Goldsaverze.

Ro kolejna sportowa współpraca podjęta przez naszą markę w ostatnich miesiącach. W połowie kwietnia ambasadorem Goldsavera został Bartosz Kurek, jeden z najlepszych siatkarzy na świecie. Z kolei na przełomie kwietnia i maja Goldsaver dołączył do grona partnerów klubu Panthers Wrocław, reprezentującego Polskę w międzynarodowych rozgrywkach futbolu amerykańskiego.

Na tym nie koniec – już niebawem ogłosimy następne sportowe kooperacje. Bądźcie czujni!

Bartosz Kurek: złoto to prostota i wygoda [WYWIAD]

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.