Goldsaver a Goldenmark

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

1. Co to jest Goldenmark?
2. Czy Goldenmark jest właścicielem Goldsavera?
3. Czy Goldenmark dostarcza sztabki dla Goldsavera?
4. Czy Goldenmark daje jakieś dodatkowe gwarancje klientom Goldsavera?

W skrócie

  • Sklep internetowy Goldsaver należy do tej samej grupy kapitałowej co Goldenmark, czyli czołowy dostawca metali szlachetnych w Polsce. 
  • Każda Twoja wpłata w Goldsaverze oznacza zakup fizycznego złota przez spółkę Goldsaver w Goldenmark. 
  • Gdy kupisz 1 uncję, czyli 31,1 g złota, fizyczną sztabkę możesz odebrać w jednym z salonów sieci Goldenmark w ponad 20 polskich miastach.

Czym jest Goldenmark?

Goldenmark jest czołowym dostawcą złota i srebra lokacyjnego w Polsce, nawiązując do tradycji menniczej Wrocławia – miasta, z którego się wywodzi. Przez prawie 13 lat działalności Goldenmark, do 2015 roku funkcjonujący na rynku jako Mennica Wrocławska, dostarczył Polakom ponad pół miliona uncji fizycznego złota, czyli ponad 16,6 t kruszcu. Obecnie na ofertę firmy, oprócz metali szlachetnych, składają się także diamenty, wydawnictwa artystyczne i dzieła sztuki. 

Jako pierwsza firma w branży, Goldenmark postawił na budowę sieci stacjonarnych salonów sprzedaży, do których można przyjść i obejrzeć całą dostępną ofertę. Dzięki temu firma jest dziś obecna w ponad 20 największych miastach Polski, zapewniając komfort zakupu osobistego. Cała oferta dostępna jest również w sklepie internetowym, bazującym na najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Goldenmark w liczbach

Podstawa bezpieczeństwa

Podstawą branży dóbr lokacyjnych jest zaufanie, dlatego Goldenmark współpracuje wyłącznie z renomowanymi dostawcami. W ofercie Goldenmark znajdują się metale szlachetne takich producentów jak C-Hafner (Niemcy), United States Mint (USA), czy Rand Refinery (RPA). Oferowane przez firmę diamenty są certyfikowane przez globalne instytucje, a ofertę sztuki buduje w oparciu o trwałe i partnerskie relacje z uznanymi artystami. Goldenmark weryfikuje autentyczność sztabek sprzedawanych w Goldsaverze – każda sztabka posiada własny certyfikat autentyczności. W Goldenmark możesz także sprzedać fizyczną sztabkę złota.

Paweł Svinarski

twórca największego w Polsce kanału finansowego „Dla pieniędzy”
paweł svinarski

„Dużym atutem Goldsavera jest automatyzacja oszczędzania możliwa dzięki ustawieniu w banku zlecenia stałego. Nie muszę pamiętać o tym, by dokonywać kolejnych zakupów, wszystko dzieje się z automatu. I nim się obejrzę, będę mógł odebrać swoją sztabkę”

Relacje

Sklep internetowy Goldsaver należy do tej samej grupy kapitałowej co Goldenmark. Gdy kupujesz złoto w Goldsaverze, Goldsaver kupuje fizyczny kruszec od Goldenmark. W ten sposób, ilość złota kupionego przez Goldsavera jest zawsze równa lub większa od ilości złota sprzedanego klientom Goldsavera. A gdy już kupisz w Goldsaverze jedną uncję złota, czyli 31,1 g, fizyczną sztabkę możesz odebrać w jednym z salonów sieci Goldenmark w ponad 20 polskich miastach, odebrać w automacie paczkowym albo zamówić kuriera. Zgromadzone złoto w każdej chwili możesz także odsprzedać.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.