1. Goldsaver
  2. Knowledge Base
  3. Goldsaver w mediach
  4. Duży w Maluchu został konwojentem złota. Wywiad z Martą Dębską

Duży w Maluchu został konwojentem złota. Wywiad z Martą Dębską

Ten tekst przeczytasz w < 1 minuta

Czy inwestycja w złoto to najlepsze zabezpieczenie kapitału? Odpowiedź na to pytanie chciał usłyszeć Filip Nowobilski, autor popularnego youtubowego kanału Duży w Maluchu, którego konwencja zakłada przeprowadzanie rozmów z gośćmi w czasie przejażdżki Fiatem 126.

Filip i jego – specjalnie oklejony na tę okazję na złoto – “maluch” zjawili się we Wrocławiu.

100 lat temu za 15 uncji złota można było kupić pożądany samochód, jakim wtedy był Ford T. Dzisiaj za 15 uncji również można kupić przyzwoite auto, kosztujące w okolicach 130 tysięcy złotych. Marto, powiedz mi, o czym to świadczy Twoim zdaniem? – pyta Filip.

Maciej Samcik

twórca i redaktor naczelny „Subiektywnie o Finansach”
maciej samcik 1

„Też używam tego rozwiązania. To dobry pomysł dla osób, które chcą lokować kapitał w fizycznym złocie, ale nie chcą lub nie mogą przeznaczać jednorazowo sporych pieniędzy na zakup kruszcu”  więcej >

To świadczy przede wszystkim o tym, że złoto się doskonale sprawdza jako nośnik wartości, jako sposób na przenoszenie wartości w czasie i siły nabywczej naszych pieniędzy. My czasem patrzymy na to, ile możemy teraz kupić, ile teraz jest warte złoto, a właśnie tą siłą złota jest to, żebyśmy w przyszłości mogli za równowartość w złocie kupić tyle samo, takich samych dóbr – odpowiada Marta Dębska, ekspert rynku złota Goldsaver i Grupy Goldenmark.

Całość rozmowy dostępna jest na kanale YouTube Duży w Maluchu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.